NASA, Tom Cruise’un uzayda film çekeceğini doğruladı

Hollywood yıldızı Tom Cruise'un Tesla CEO’su Elon Musk ve Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi’nin (NASA) işbirliğiyle uzayda bir film çekmeyi planladıkları doğrulandı

49

Berlin Haber – Hollywood yıldızı Tom Cruise’un Tesla CEO’su Elon Musk ve Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi’nin (NASA) işbirliğiyle uzayda bir film çekmeyi planladıkları doğrulandı. NASA Başkanı Bridenstine, “Heyecanlıyız” açıklaması yaparken, Musk, “Çok eğlenceli olmalı” ifadelerini kullandı.

Ünlü aktör Tom Cruise ile milyarder iş insanı Elon Musk işbirliğine gidiyor. Space X uzay firması ve NASA’nın da olanakları kullanılarak uzayda çekilmiş ilk uzun metraj sinema filmine imza atılacak. NASA tarafından doğrulanan bu iddia bizzat NASA Direkötü Jim Bridenstine tarafından Twitter’da açıklandı.

Euronews’in haberine göre, aksiyon filmlerinde dublör kullanmamakla bilinen Cruise bu filmde de baştan sona tüm riskleri alarak kendisi oynayacak. Cruise’ın bu film için yakın bir gelecekte Uluslararası Uzay İstasyonu’na (ISS) gitmesi planlanıyor.

Bir sonraki “Görevimiz Tehlike” filminin bazı sahneleri için mi gidildiği soruları sorulurken zamanlama nedeniyle bu film için olmadığı netleşti. Kendi başına ayrı bir film olarak çekilecek olan senaryoya dair henüz hiçbir ipucu yok.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz